Boli sme organizovat 3.2.2018 Centrum krízovej pomoci predseda Tomáš Peško peknú akciu pre ľudí bez domova RESOTY- Resocializačná komunita Pri Trati 13 Podunajské Biskupice. Oslovili sme firmu o sponzorský dar Pierre Baguette 50 bagiet s pomocu Centrum pre pomoc v nudzi a ovocie zeleninu od Bratislava- Nové Mesto z výdajne. Začo sa aj chceme poďakovať že spolu snami sa zrealizuje pekná myšlienka.

 

Ďakujeme Bratislava Nové Mesto za vloženie erbu

 

 

 

 
 
 

 

 

Občianské zruženie Som Kto Som sa už podieľalo aj na vytvorenie krásneho projektu pre deti ŠZŠ Hálková 54, 831 03 BA-Nové Mesto. Bol to 1. ročník Neodcudzuj a uskutočnil sa 19.11.2014 v priestore Stredisko kultúry Vajnorská 21, 831 03 Bratislava pod záštitou Komunitné centrum pána starostu MČ Bratislava Nové Mesto Rudolf Kusý. Vďaka štedrosti sponzorov LIDL, Knihkupectvo Svojeť, Fun rádio, DM Drogeria a tanečníkom pod vedením Martina Rihárova Urban ethnic Creaw a kúzelník Peter Šesták bolo fajn. 

Ďakujeme 

 

Ďakujeme za podporu sponzorov ANWELL, HYZZA, O2,LIDL,RAJO,SEDITA,DM a Sociálna výdajňa BA- Nové Mesto a tanečníkom Robkobarny, Flow Control Shop, S3KIDZ,Tommi Kotty,Tomáš Vávra, Tanečnej skupiny Slovakia Dance Group, Profesionálnym tanečníkom Pepsi Pesenger, Zuzane Sliackej, Ferdžo Hear. Vaclav Dočekal, ktorý sa zúčastnili na Vianočnom benefičnom koncerte 1.12.2017 Piatok o 10 hod. ktorý bol venovaný pre deti Špeciálnej základnej škole s materskou školou Staré Mesto-Bratislava Karpatskej 1

 OZ Som Kto Som 

 

 

 Zdravíme Vás aj dnes 6.06.2018 sme vyrazili obidve občianske združenia Centrum krízovej pomoci potešili prišli deti s Liečebno- výchovné sanatórium Čakany aby sme ich potešili a priniesli malé darčeky od sponzorov Rajo A.s. a Terno.