výzvy na pomoc rodinám

Zdravíme Vás ak nás chcete oslovit o pomoc nečakajte že Vám poskytneme peniaze. Naša pomoc je formou výzvy oslovit občanov a dobrých ľudí v tej obci alebo meste kde žijete o spoluprácu zo zastupiteľstvom pomoc pre Vás a to oblečenie, trvanlivé potraviny, pomoc pri vybavení práce. Noví štart k zmene doterajšieho života k nápravám spokojnosti a nových síl.

 
 
 
 
 

rodinka p. Daniska Lovecká 

Prajeme pekný večer, chceme Vás srdečne poprosiť a osloviť dobrých ľudí o pomoc pre úžasnú rodinku ktorá žije v Stupave M.Benku 1/A 90031. Rodinka Deniski Loveckej je mama a má dve malé deti ktoré potrebujú trvanlivé potraviny a oblečenie. Ak by ste túto rodinku chceli osloviť tak neváhajte 0950665657.

 
 
 
 

rodinka Marcel a Monika 

 

Prajeme pekný večer, chceme Vás srdečne poprosiť a osloviť dobrých ľudí o pomoc pre úžasnú rodinku ktorý vyrastali v detskom domove Monika a Marcel majú krásne deti a onedlho ďalší prírastok do ich šťastnej rodiny sa blíži preto Vás chceme požiadať a poprosiť o pomoc. Rodina potrebuje detskú postielku, trvanlive potraviny, malé oblečenie pre chlapčeka novorodenec.

Rodinná žije ulica Jarna 18 Cifer.obec Jarna. Toto je ich telefónne číslo 0944805454..

                             Máme informáciu že pán starosta Ciferu Sagan sa chce tak isto podieľať na pomoci pre túto rodinku. Ďakujeme