rodinka p. Daniska Lovecká 

Prajeme pekný večer, chceme Vás srdečne poprosiť a osloviť dobrých ľudí o pomoc pre úžasnú rodinku ktorá žije v Stupave M.Benku 1/A 90031. Rodinka Deniski Loveckej je mama a má dve malé deti ktoré potrebujú trvanlivé potraviny a oblečenie.

 
 

 

 
 
 

rodinka Marcel a Monika s Cífera 

Prajeme pekný večer, chceme Vás srdečne poprosiť a osloviť dobrých ľudí o pomoc pre úžasnú rodinku ktorý vyrastali v detskom domove Monika a Marcel majú krásne deti a onedlho ďalší prírastok do ich šťastnej rodiny sa blíži preto Vás chceme požiadať a poprosiť o pomoc. Rodina potrebuje detskú postielku, trvanlive potraviny, malé oblečenie pre chlapčeka novorodenec.

Rodinná žije ulica Jarna 18 Cifer.obec Jarna. 

Máme informáciu že pán starosta Ciferu Sagan sa chce tak isto podieľať na pomoci pre túto rodinku. Ďakujeme

                           

 

 

 

Rodinka pani Anka s Bratislavy 

 
Dobrý večer, poprosime Vás dobrých ľudí o pomoc. V tomto momente sme dorazili teraz na urgentny príjem p. Ankou matkou 3 deti na na ktorú dnes padla kuchynska linka . Potrebuje riadi, tanerie a novú kuchynskú linku. Toto je  adresa Toplianska 14, Vrakuňa

 

Dnes sme dostali informáciu že dorazili riady do rodiny p. Anke ešte raz ďakujeme pani Alenke za dar.

 

 

pani Mária s Bratislavy 

Zdravím Vás, prajem pekný deň, opäť sme tu zas a zároveň Vás poprosiť dobrých ľudí o pomoci potrebujeme pre p. Máriu trvanlivé potraviny a drevo. Pani Mária žije v garáží a skromnych podmienkach. 

 

 

rodina pána Mareška s Púchova 

 

Je tu ďalšia výzva na pomoc , Vladimir Mareček bytom Spojová cesta 1486-6 Púchov 020 01 Prosíme dobrých ľudí o pomoc, plienky, trvanlivé potraviny, hygienu, finančnú pomoc a oblečenie. Pan Mareček je ležiaci pacient má poškodený mozog, prasknutí stavec chrbtica a poškodené nervy na nohách. Nepoberá invalidní dôchodok a je v hmotnej núdzi.

Ak Vám nieje ľahostajný tento príbeh tak Vás prosíme priamo kontaktovať rodinu, ktorá potrebuje Vašu priazeň.

 

 

Upozornenie: 

Všetko čo občianske združenie Centrum krízovej pomoci zverejňuje na našom webe www.ozsomktosom.sk  alebo tu na Facebooku je so súhlasom rodiny ktorá o pomoc požiada formou písomnou samozrejme všetko je zaznamenané a uložené v databáze pre naše interné záležitosti.

 

 

Aktuality

Napíšte nám

01.09.2015 16:59
Páčilo sa Vám u nás, alebo máte naopak pripomienky k našim službám? Neváhajte a napíšte nám. Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k zlepšovaniu našich služieb. Navyše, pochvala od spokojného zákazníka je pre nás najlepšia odmena za našu prácu.

Vitajte na našom novom webe

01.09.2015 16:58
Spustili sme novú internetovú prezentáciu, na ktorej nájdete okrem obvyklého zoznamu služieb aj prehľad aktualít. Budeme Vás informovať o prebiehajúcich akciách a o nových službách, ktoré pripravujeme.

 

 

Zdravíme Vás,  ak nás chcete oslovit o pomoc tak neváhajte a oslovte nás.  Naša pomoc je formou výzvy, oslovit občanov a dobrých ľudí.  V obci alebo v meste kde žijete vzájomnu spoluprácu zo zastupiteľstvom pomoc pre Vás a to oblečenie, trvanlivé potraviny, pomoc pri vybavení práce. Noví štart k zmene doterajšieho života k nápravám spokojnosti a nových síl. 

 

Rezignovali na spoločenské dianie

 

„Práve táto časť ľudí už rezignovala na spoločenské dianie a má pocit, že zmenu k lepšiemu už nie je možné dosiahnuť. Ďalším faktorom, ktorý znižuje účasť ľudí bez domova vo voľbách je množstvo problémov, ktorým musíte čeliť, ak nemáte domov. Hlad, smäd, strach z ohrozenia, absencia bezpečného nocľahu alebo chýbajúce financie – to všetko sú vážne problémy, ktorým čeliť zaberá množstvo času a účasť vo voľbách sa tak prirodzene stáva pre nich menej podstatnou,“¨

Tisíce bezdomovcov
Podľa odborných odhadov organizácii, ktoré pracujú s ľudmi bez domova, je v Bratislave 4 500 ľudí, ktorí nemajú domov. Mnohí z nich aj napriek chýbajúcemu domovu ešte stále majú trvalý pobyt evidovaný na nehnuteľnosť, ku ktorej mali kedysi vlastnícke právo, a tak v mieste toho pobytu môžu voliť.

Ďalšia časť má evidovaný trvalý pobyt len na adresu obce alebo mestskej časti, čo znamená, že spadajú do daného volebného okrsku, kde napríklad sídli mestský úrad.